O Nas

Forsafe jest niezależnym podmiotem specjalizującym się w szeroko pojętym bezpieczeństwie informacji oraz ochronie danych osobowych. Głównym profilem naszej działalności, jest dostarczanie wysokiej jakości usług. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim jakością, terminowością i zaangażowaniem. Stawiamy na specjalizację w bezpieczeństwie informacji i ochronie danych osobowych a także dążymy do podnoszenia wiedzy oraz osiągnięcia pozycji lidera w tym obszarze.

W odpowiedzi na potrzeby płynące od naszych klientów, postanowiliśmy podzielić się wiedzą i doświadczeniem. Tak powstał blog, który stanowi kompendium wiedzy o bezpieczeństwie informacji oraz ochronie danych osobowych. Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszych specjalistów, którzy regularnie będą publikować wpisy:

people2   

Katarzyna Cieślak


Audytor wewnętrzny Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji PN-ISO/IEC 27001:2007. Absolwentka Podyplomowego Studium Ochrony Danych Osobowych.

people1   

Piotr Kawczyński


Audytor Wiodący oraz Audytor Wewnętrzny Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji PN-ISO/IEC 27001:2007. Absolwent Podyplomowego Studium Ochrony Danych Osobowych.